Polski Adwokat Imigracyjny Clearwater, FL 813-786-3911

Polski Adwokat Imigracyjny w Clearwater na Florydzie – Agnieszka Piasecka

813-786-3911

727-538-4171

Agnieszka urodziła się i wychowała w Polsce, gdzie ukończyła studia prawnicze z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Agnieszka studiowała również prawo międzynarodowe w Holandii oraz zdobyła doktorat prawa z wyróżnieniem na Florydzie, na Stetson University College of Law. Agnieszka ma łącznie ponad 20 lat doświadczenia w praktyce prawa. Agnieszka mówi biegle po polsku, angielsku i włosku.

Agnieszka wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w 2007 roku i osobiście doświadczyła wielu problemów z jakimi borykają się w Stanach Zjednoczonych emigranci. Agnieszka przeszła przez rozwód oraz wszystkie etapy emigracyjne prowadzące do uzyskania obywatelstwa Stanów Zjednoczonych. Proces ubiegania się o zieloną kartę może być skomplikowany i frustrujący, a nawet małe błędy mogą kosztować odmowę i utratę poniesionych opłat oraz czasu. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy brakuje wymaganych dokumentów lub gdy sponsor nie kwalifikuje się z powodu niskich zarobków lub gdy małżeństwo rozpadło się przed uzyskaniem zielonej karty. Zatrudnienie doświadczonego adwokata to klucz do wyeliminowania pomyłek, których można było łatwo uniknąć, a które mogą kosztować utratę nerwów, pieniędzy i czasu.

Polski Adwokat Imigracyjny Agnieszka Piasecka jest emigrantką z Polski i ma doświadczenie w sprawach imigracyjnych i związanych z uzyskaniem obywatelstwa. Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty, obywatelstwa, sponsorowaniu na zieloną kartę małżonka i innych członków rodziny, oraz w uzyskaniu wizy narzeczeńskiej. Adwokat Agnieszka Piasecka zajmuje się sprawami takimi jak:

  • Obywatelstwo
  • Zielona Karta / Stały pobyt
  • Pozwolenie na pracę
  • Wizy narzeczeńskie
  • Pozwolenie na podróżowanie
  • Sponsorowanie na zieloną kartę
  • Waivers 

Polski Prawnik Imigracyjny Agnieszka Piasecka doskonale rozumie problemy swoich klientów, gdyż sama kiedyś była w ich sytuacji. Agnieszka może pomóc Wam w sprawach imigracyjnych, rodzinnych, cywilnych jak również w tłumaczeniu i interpretacji dokumentów prawnych.

W celu umówienia się na pierwszą bezpłatnej konsultację telefoniczną, zadzwoń pod numer 813-786-3911 lub 727-538-4171.

Adres biura: 13575 58th St. N., Clearwater, FL

(zapraszamy po uprzednim umówieniu się na spotkanie)