Polski adwokat imigracyjny Clearwater, FL – 813-786-3911 – Waiver

Polski adwokat imigracyjny Clearwater, FL - Waiver

Agnieszka Piasecka – Polski Adwokat Imigracja – Pomoc w uzyskaniu wybaczenia naruszenia prawa imigracyjnego, tzw. “Waiver”

813-786-3911

727-538-4171

Agnieszka urodziła się i wychowała w Polsce, gdzie ukończyła studia prawnicze z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Agnieszka studiowała również prawo międzynarodowe w Holandii oraz zdobyła doktorat prawa z wyróżnieniem na Florydzie, na Stetson University College of Law. Agnieszka ma łącznie ponad 20 lat doświadczenia w praktyce prawa. Agnieszka mówi biegle po polsku, angielsku i włosku.

Agnieszka wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w 2007 roku i osobiście doświadczyła wielu problemów z jakimi borykają się w Stanach Zjednoczonych emigranci. Agnieszka przeszła przez rozwód oraz wszystkie etapy emigracyjne prowadzące do uzyskania obywatelstwa Stanów Zjednoczonych. Proces ubiegania się o zieloną kartę może być skomplikowany i frustrujący, a nawet małe błędy mogą kosztować odmowę i utratę poniesionych opłat oraz czasu. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy brakuje wymaganych dokumentów lub gdy sponsor nie kwalifikuje się z powodu niskich zarobków lub gdy małżeństwo rozpadło się przed uzyskaniem zielonej karty. Zatrudnienie doświadczonego adwokata to klucz do wyeliminowania pomyłek, których można było łatwo uniknąć, a które mogą kosztować utratę nerwów, pieniędzy i czasu.

Polski Prawnik Imigracyjny Agnieszka Piasecka doskonale rozumie problemy swoich klientów, gdyż sama kiedyś była w ich sytuacji. Agnieszka może pomóc Ci w wystąpieniu o wybaczenie naruszenia prawa imigracyjnego “waiver” i innych sprawach imigracyjnych.

W celu umówienia się na pierwszą bezpłatnej konsultację telefoniczną, zadzwoń pod numer 813-786-3911 lub 727-538-4171.

Adres biura: 13575 58th St. N., Clearwater, FL 

(zapraszamy po uprzednim umówieniu się na spotkanie)